Prázdninová regata 2006
7. 8. 2006
Výsledková listina
Jméno závodu: | Prázdninová regata | Termín - od: | 5.8.2006 | do: | 6.8.2006 |
CTL: | 62207 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | Jacht Klub Olomouc | Místo konání: | Chomoutov | ||
Ředitel: | Utíkal Petr | Hl. rozhodčí: | Formánek Tomáš 24 R2 - 443 |
Třída: | 02 - Finn | Počet lodí: | 18 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | |||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | |||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | |||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | |||||||||
1. | CZE 3 | Lidařík Rudolf | 2103-437 11 | TJ Lodní sporty Brno, JO | 1 | 1 | 1 | DNC* | 3,00 | 2713 | |
2. | CZE 15 | Utíkal Petr | 2203-056 11 | Jachetní klub Olomouc | 2* | 2 | 2 | 1 | 5,00 | 2110 | |
3. | CZE 23 | Valouch Vlastimil | 2203-151 11 | Jachetní klub Olomouc | 5* | 3 | 3 | 3 | 9,00 | 1758 | |
4. | CZE 24 | Valouch Libor | 2203-158 21 | Jachetní klub Olomouc | 4* | 4 | 4 | 2 | 10,00 | 1508 | |
5. | CZE 77 | Tomek Jaroslav | 2203-152 11 | Jachetní klub Olomouc | 3 | 5* | 5 | 4 | 12,00 | 1315 | |
6. | CZE 267 | Hloch Tomáš | 2203-102 11 | Jachetní klub Olomouc | 6 | 6 | 6 | 7* | 18,00 | 1156 | |
7. | CZE 450 | Havránek Pavel ing. | 1901-158 11 | Yachtclub Pardubice | 8* | 7 | 7 | 5 | 19,00 | 1022 | |
8. | CZE 6 | Vinkl Petr | 1213-102 11 | Yacht Club Kladno | 9* | 8 | 8 | 6 | 22,00 | 906 | |
9. | CZE 402 | Rotter Arnošt | 2203-076 11 | Jachetní klub Olomouc | 10* | 9 | 9 | 8 | 26,00 | 804 | |
10. | CZE 12 | Audy Petr | 2101-599 11 | TJ Jachtklub Brno | 7 | 10 | 11 | DNC* | 28,00 | 713 | |
11. | CZE 4 | Kouřil Miroslav | 2203-007 11 | Jachetní klub Olomouc | 12* | 11 | 10 | 9 | 30,00 | 630 | |
12. | CZE 383 | Miličková Pavla | 2203-155 12 | Jachetní klub Olomouc | 11 | 12* | 12 | 10 | 33,00 | 554 | |
13. | CZE 320 | Lehečka Milan | 2203-148 11 | Jachetní klub Olomouc | 13 | 13 | 13 | DNC* | 39,00 | 485 | |
14. | CZE 89 | Opletal Ladislav | 2203-011 11 | Jachetní klub Olomouc | DNC* | 15 | 15 | DNC | 49,00 | 420 | |
15. | CZE 9 | Opletal František | 2203-034 11 | Jachetní klub Olomouc | DNC* | 18 | 14 | DNC | 51,00 | 360 | |
16. | CZE 240 | Valouch Vlastimil | 2203-062 11 | Jachetní klub Olomouc | DNC* | 14 | 18 | DNC | 51,00 | 304 | |
17. | CZE 206 | Junek Vladimír | 2203-099 11 | Jachetní klub Olomouc | DNC* | 19 | 16 | DNC | 54,00 | 252 | |
18. | CZE 208 | Heneš David | 2203-134 11 | Jachetní klub Olomouc | DNC | 20* | 17 | DNC | 55,00 | 202 |
Výsledková listina
Jméno závodu: | Prázdninová regata | Termín - od: | 5.8.2006 | do: | 6.8.2006 |
CTL: | 62207 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | Jacht Klub Olomouc | Místo konání: | Chomoutov | ||
Ředitel: | Utíkal Petr | Hl. rozhodčí: | Formánek Tomáš 24 R2 - 443 |
Třída: | 11 - Optimist | Počet lodí: | 7 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | |||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | |||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | |||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | |||||||||
1. | CZE 777 | Utíkal Petr | 2203-172 41 | Jachetní klub Olomouc | 4* | 2 | 1 | 1 | 4,00 | 1892 | |
2. | CZE 171 | Formánek Michael | 2401-004 41 | Jacht club Frýdek Místek | 1 | 1 | 3 | 5* | 5,00 | 1290 | |
3. | CZE 640 | Vrzalová Elen | 2104-185 42 | JO ČKD Blansko | 2 | 3 | 4* | 2 | 7,00 | 938 | |
4. | CZE 485 | Havránek Petr | 1901-362 41 | Yachtclub Pardubice | 3 | 4* | 2 | 3 | 8,00 | 688 | |
5. | CZE 701 | Žáček Jiří | 2401-012 41 | Jacht club Frýdek Místek | 5 | 5 | 5 | 6* | 15,00 | 494 | |
6. | CZE 1252 | Korbová Helena | 2203-169 42 | Jachetní klub Olomouc | 6* | 6 | 6 | 4 | 16,00 | 336 | |
7. | CZE 159 | Opletal Petr | 2203-176 31 | Jachetní klub Olomouc | DNC* | 7 | 7 | DNC | 22,00 | 202 |
Výsledková listina
Jméno závodu: | Prázdninová regata | Termín - od: | 5.8.2006 | do: | 6.8.2006 |
CTL: | 62207 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | Jacht Klub Olomouc | Místo konání: | Chomoutov | ||
Ředitel: | Utíkal Petr | Hl. rozhodčí: | Formánek Tomáš 24 R2 - 443 |
Třída: | 13 - Evropa | Počet lodí: | 5 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | |||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | |||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | |||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | |||||||||
1. | CZE 312 | Korbová Ivana | 2203-084 12 | Jachetní klub Olomouc | 1 | 1 | 1 | DNC* | 3,00 | 1600 | |
2. | CZE 279 | Langer Tomáš | 2101-623 11 | TJ Jachtklub Brno | 2* | 2 | 2 | 1 | 5,00 | 998 | |
3. | CZE 116 | Langer David | 2101-609 31 | TJ Jachtklub Brno | 3* | 3 | 3 | 2 | 8,00 | 646 | |
4. | CZE 438 | Krejča Filip | 2203-179 11 | Jachetní klub Olomouc | 4 | 5* | 4 | 3 | 11,00 | 396 | |
5. | CZE 1045 | Krásný Alexandr | 2101-172 11 | TJ Jachtklub Brno | 5* | 4 | 5 | 4 | 13,00 | 202 |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář