Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o Chomoutovském jezeru a loděnici klubu:

 

Loděnice má obytnou část a dvě haly na lodě, takže většina závodníků může loď mezi sobotou a nedělí schovat po střechou. Mezi oběma halami (a za nimi) je dostatek místa pro "Aviatiky" (obytné automobily), ale pohodlněji se vyspíte v klubovně loděnice. Více snad napoví fotografie v hlavičce těchto stránek. Je možnost zakoupit základním  občerstvení...

Ačkoli pozemky jsou majetkem klubu, celé jezero vč. klubu leží v chráněné krajinné oblasti Litovelské pomoraví a je tedy třeba se podle toho chovat. Podrobné informace a vyhlášky lze nastudovat na www.ochranaprirody.cz, ale stačí, když nebudete přistávat na ostrovech, rozdělávat oheň, dělat rámus, zbytečně startovat motory aut a nebude z nich kapat olej.

V termínech závodů je parkování vozidel uvnitř areálu dovoleno, stejně jako provoz motorových člunů, takže se o pohodlí ani bezpečnost závodníků bát nemusíte ;-)

Místa pro obytné automobily a přívěsy určuje správce loděnice. Ostatní auta parkují na vyhraženém parkovišti.

 

Jak se k nám dostanete?

 

V areálu loděnice a na vodní ploše platí Provozní a bezpečnostní řád, který je vyvěšený na nástěnce v loděnici, JKOL žádá o jeho dodržování.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

softshare@biznetvigator.com

(michael li, 30. 7. 2009 6:40)

Dear Sirs,
Our factory in China manufactures Water Tubes and Inflatable Toys, gifts items, if interested, we can send catalogue.
We also parks merchandises items such as swimwear including bikini's, beach towels, beach sandals, slippers, board shorts, goggles, t-shirts, polo shirt, caps, beach bags, etc, other products we do are; surfing kites, life jackets, race sails, wind sails, scooter canopy, scooter accessory, covers for boats,…. Thank you. Michael Li. SOFTSHARE Manufacturing Company, softshare@biznetvigator.com or parasol@i-cable.com, Room 1002, 10th F., Mongkok Commercial Centre, 16 Argyle Street, Mongkok, Kln, Hong Kong. T: (852) 2380 2989