Burčáková regata 2006
22. 10. 2006
Výsledková listina
Jméno závodu: | Burčáková regata | Termín - od: | 21.10.2006 | do: | 22.10.2006 |
CTL: | 62208 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | JK Olomouc | Místo konání: | Olomouc | ||
Ředitel: | Petr Utíkal | Hl. rozhodčí: | Rozsypal Vladimír 22 R3 - 586 |
Třída: | 02 - Finn | Počet lodí: | 14 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | ||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | ||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | ||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | ||||||||
1. | CZE 3 | Lidařík Rudolf | 2103-437 11 | TJ Lodní sporty Brno, JO | 1 | 1 | 1 | 3,00 | 2494 | |
2. | CZE 15 | Utíkal Petr | 2203-056 11 | Jachetní klub Olomouc | 2 | 2 | 2 | 6,00 | 1892 | |
3. | CZE 69 | Valouch Libor | 2203-158 21 | Jachetní klub Olomouc | 4 | 3 | 4 | 11,00 | 1540 | |
4. | CZE 23 | Valouch Vlastimil | 2203-151 11 | Jachetní klub Olomouc | 3 | 6 | 3 | 12,00 | 1290 | |
5. | CZE 77 | Tomek Jaroslav | 2203-152 11 | Jachetní klub Olomouc | 5 | 4 | 5 | 14,00 | 1096 | |
6. | CZE 267 | Hloch Tomáš | 2203-102 11 | Jachetní klub Olomouc | 7 | 5 | 6 | 18,00 | 938 | |
7. | CZE 1073 | Opletal František | 2203-034 11 | Jachetní klub Olomouc | 6 | 7 | 7 | 20,00 | 804 | |
8. | CZE 206 | Junek Vladimír | 2203-099 11 | Jachetní klub Olomouc | 8 | 10 | 8 | 26,00 | 688 | |
9. | CZE 402 | Rotter Arnošt | 2203-076 11 | Jachetní klub Olomouc | 10 | 8 | 9 | 27,00 | 586 | |
10. | CZE 334 | Lehečka Zdeněk | 2203-147 11 | Jachetní klub Olomouc | 9 | 9 | 10 | 28,00 | 494 | |
11. | CZE 8 | Opletal Ladislav | 2203-011 11 | Jachetní klub Olomouc | 12 | 11 | DNF | 38,00 | 411 | |
12. | CZE 240 | Valouch Vlastimil | 2203-062 11 | Jachetní klub Olomouc | 11 | 12 | DNF | 38,00 | 336 | |
13. | CZE 98 | Heneš David | 2203-134 11 | Jachetní klub Olomouc | DNF | DNC | DNC | 45,00 | 234 | |
13. | CZE 320 | Lehečka Milan | 2203-148 11 | Jachetní klub Olomouc | DNF | DNC | DNC | 45,00 | 234 |
Výsledková listina
Jméno závodu: | Burčáková regata | Termín - od: | 21.10.2006 | do: | 22.10.2006 |
CTL: | 62208 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | JK Olomouc | Místo konání: | Olomouc | ||
Ředitel: | Petr Utíkal | Hl. rozhodčí: | Rozsypal Vladimír 22 R3 - 586 |
Třída: | 11 - Optimist | Počet lodí: | 11 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | ||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | ||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | ||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | ||||||||
1. | CZE 392 | Holyszewská Anna | 2101-580 32 | TJ Jachtklub Brno | 3 | 2 | 1 | 6,00 | 2285 | |
2. | CZE 777 | Utíkal Petr | 2203-172 41 | Jachetní klub Olomouc | 2 | 3 | 2 | 7,00 | 1683 | |
3. | CZE 408 | Balzerová Adéla | 2201-244 32 | Jacht klub Prostějov | 4 | 1 | 5 | 10,00 | 1331 | |
4. | CZE 12 | Kováčová Tereza | 2201-254 42 | Jacht klub Prostějov | 1 | 4 | 6 | 11,00 | 1081 | |
5. | CZE 640 | Vrzalová Elen | 2104-185 42 | JO ČKD Blansko | 5 | 5 | 3 | 13,00 | 887 | |
6. | CZE 171 | Formánek Michael | 2401-004 41 | Jacht club Frýdek Místek | 6 | 6 | 4 | 16,00 | 728 | |
7. | CZE 1252 | Korbová Helena | 2203-169 42 | Jachetní klub Olomouc | 8 | 7 | 8 | 23,00 | 595 | |
8. | CZE 701 | Žáček Jiří | 2401-012 41 | Jacht club Frýdek Místek | 9 | 8 | 7 | 24,00 | 479 | |
9. | CZE 159 | Sobota Martin | 2201-255 41 | Jacht klub Prostějov | 7 | 9 | 9 | 25,00 | 376 | |
10. | CZE 500 | Zamarský Vít | 2401-014 41 | Jacht club Frýdek Místek | 10 | 10 | 10 | 30,00 | 285 | |
11. | CZE 327 | Opletal Petr | 2203-176 31 | Jachetní klub Olomouc | DNF | DNC | DNC | 36,00 | 202 |
Výsledková listina
Jméno závodu: | Burčáková regata | Termín - od: | 21.10.2006 | do: | 22.10.2006 |
CTL: | 62208 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | JK Olomouc | Místo konání: | Olomouc | ||
Ředitel: | Petr Utíkal | Hl. rozhodčí: | Rozsypal Vladimír 22 R3 - 586 |
Třída: | 13 - Evropa | Počet lodí: | 17 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | ||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | ||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | ||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | ||||||||
1. | SVK 14 | Lipenský Martin | 2230-38 21 | 3 | 1 | 1 | 5,00 | 2663 | ||
2. | CZE 85 | Vlček Dominik | 1801-122 11 | TJ Slávia - jachting | 1 | 3 | 6 | 10,00 | 2061 | |
3. | CZE 69 | Crháková Lenka | 2101-481 12 | TJ Jachtklub Brno | 4 | 4 | 2 | 10,00 | 1709 | |
4. | CZE 98 | Rozsypal Jakub | 2203-164 21 | Jachetní klub Olomouc | 2 | 6 | 5 | 13,00 | 1459 | |
5. | CZE 93 | Rozsypal Martin | 2203-165 21 | Jachetní klub Olomouc | 6 | 5 | 3 | 14,00 | 1265 | |
6. | CZE 147 | Čudek Radim | 2402-007 11 | TJ Slavoj Český Těšín - J | 7 | 2 | 7 | 16,00 | 1107 | |
7. | CZE 35 | Staniek Michal | 2403-013 21 | Klub jachtingu Těrlicko | 5 | 7 | 14 | 26,00 | 973 | |
8. | CZE 127 | Korytář Václav | 2408-023 31 | Yacht Club MCHZ Ostrava | 8 | 9 | 9 | 26,00 | 857 | |
9. | SVK 1 | Lipenská Lea | 2230-39 22 | 12 | 11 | 4 | 27,00 | 754 | ||
10. | CZE 5 | Černý Pavel | 2407-121 11 | Yacht Klub Krnov | 10 | 8 | 12 | 30,00 | 663 | |
11. | CZE 1 | Staniek Štěpán | 2403-015 31 | Klub jachtingu Těrlicko | 11 | 10 | 13 | 34,00 | 580 | |
12. | CZE 312 | Korbová Ivana | 2203-084 12 | Jachetní klub Olomouc | 13 | 12 | 10 | 35,00 | 505 | |
13. | CZE 55 | Balzer Robert | 2201-175 11 | Jacht klub Prostějov | 15 | 14 | 8 | 37,00 | 435 | |
14. | CZE 116 | Langer David | 2101-609 31 | TJ Jachtklub Brno | 14 | 13 | 11 | 38,00 | 371 | |
15. | CZE 279 | Langer Tomáš | 2101-623 23 | TJ Jachtklub Brno | 9 | 15 | DNF | 42,00 | 311 | |
16. | ATU 110 | Piňos Jiří | 2202-092 11 | Klub Jachtingu Pozemstav | 16 | 17 | 15 | 48,00 | 255 | |
17. | CZE 438 | Krejča Filip | 2203-179 21 | Jachetní klub Olomouc | 17 | 16 | 16 | 49,00 | 202 |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář