Jdi na obsah
Jdi na menu
Prázdninová regata 2005
7. 8. 2005
Finn:
Závod: | Prázdninová regata | Datum konání od: | 06.08.2005 | do: | 07.08.2005 |
CTL: | 2207 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | Jachetní klub Olomouc | Místo konání: | Chomoutov |
Ředitel: | Stanislav Červenka | Hl. rozhodčí: | Věra Kýrová R1-22-052 |
Třída: | 02 - Finn | Počet lodí: | 12 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 332 |
| Utíkal Petr | 2203-056 11 | JK Olomouc | 1* | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5,00 | 2360 |
2. | CZE 240 |
| Valouch Vlastimil | 2203-151 11 | JK Olomouc | 3* | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 12,00 | 1758 |
3. | CZE 267 |
| Hloch Tomáš | 2203-102 11 | JK Olomouc | 2 | 6* | 5 | 4 | 2 | 4 | 17,00 | 1406 |
4. | CZE 77 |
| Tomek Jaroslav | 2203-152 11 | JK Olomouc | 7* | 3 | 2 | 5 | 4 | 3 | 17,00 | 1156 |
5. | CZE 13 |
| Heneš David | 2203-134 11 | JK Olomouc | 4 | 5 | 6 | 3 | 6 | 7* | 24,00 | 962 |
6. | CZE 248 |
| Valouch Libor | 2203-158 21 | JK Olomouc | 5 | 4 | 4 | 6 | 5 | 8* | 24,00 | 804 |
7. | CZE 402 |
| Rotter Arnošt | 2203-076 11 | JK Olomouc | 8* | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 34,00 | 670 |
8. | CZE 206 |
| Junek Vladimír | 2203-099 11 | JK Olomouc | 9* | 8 | 8 | 9 | 8 | 9 | 42,00 | 554 |
9. | CZE 204 |
| Valouch Vlastimil | 2203-062 11 | JK Olomouc | 10 | 11* | 9 | 8 | 11 | 5 | 43,00 | 452 |
10. | CZE 220 |
| Kouřil Miroslav | 2203-007 11 | JK Olomouc | 6 | 9 | 11* | 10 | 9 | 11 | 45,00 | 360 |
11. | CZE 120 |
| Miličková Pavla | 2203-155 12 | JK Olomouc | 11 | 10 | 10 | 12* | 10 | 10 | 51,00 | 278 |
12. | CZE 320 |
| Lehečka Milan | 2203-148 11 | JK Olomouc | 12* | 12 | 12 | 11 | 12 | 12 | 59,00 | 202 |
Evropa:
Závod: | Prázdninová regata | Datum konání od: | 06.08.2005 | do: | 07.08.2005 |
CTL: | 2207 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | Jachetní klub Olomouc | Místo konání: | Chomoutov |
Ředitel: | Stanislav Červenka | Hl. rozhodčí: | Věra Kýrová R1-22-052 |
Třída: | 13 - Evropa | Počet lodí: | 5 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 29 |
| Taurková Kateřina | 2203-153 12 | JK Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1 | DNC* | 2 | 6,00 | 1600 |
2. | CZE 312 |
| Langer Tomáš | 2203-081 11 | JK Olomouc | 2* | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 9,00 | 998 |
3. | CZE 594 |
| Blatecký Patrik | 2101-442 11 | YCB | DNC* | DNC | DNC | DNC | 1 | DNC | 25,00 | 646 |
4. | CZE 498 |
| Voříšková Hana | 2303-031 12 | TJ VM JACHT | DNC* | DNC | DNC | DNC | 4 | 3 | 25,00 | 396 |
5. | CZE 279 |
| Korbová Ivana | 2203-084 12 | JK Olomouc | DNC* | DNC | DNC | DNC | 3 | 4 | 25,00 | 202 |
Optimist:
Závod: | Prázdninová regata | Datum konání od: | 06.08.2005 | do: | 07.08.2005 |
CTL: | 2207 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | Jachetní klub Olomouc | Místo konání: | Chomoutov |
Ředitel: | Stanislav Červenka | Hl. rozhodčí: | Věra Kýrová R1-22-052 |
Třída: | 11 - Optimist | Počet lodí: | 6 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 627 |
| Utíkal Petr | 2203-172 41 | JK Olomouc | 3* | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 6,00 | 1758 |
2. | CZE 641 |
| Vrzalová Elen | 2104-185 42 | JO ČKD Blansko | 1 | 2* | 2 | 1 | 2 | 2 | 8,00 | 1156 |
3. | CZE 611 |
| Kováčová Tereza | 2201-253 42 | JK ŽP | 2 | 3 | 3 | 4* | 4 | 3 | 15,00 | 804 |
4. | CZE 57 |
| Langer David | 2101-609 31 | YCB | 4* | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 18,00 | 554 |
5. | CZE 22 |
| Krejča Martin | 2203-178 41 | JK Olomouc | 6* | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 25,00 | 360 |
6. | CZE 54 |
| Krejča Filip | 2203-179 41 | JK Olomouc | 5 | 6* | 6 | 6 | 6 | 6 | 29,00 | 202 |