Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravský pohár 2005

24. 9. 2005

neděle 14h - po poradě zúčastněných se závod ukončuje a na vyhlášení výsledků se vyhlašují celkoví vítězové Moravského poháru. Všichni se po příjemném podzimním víkendu loučí a rozjíždějí ke svým domovům. Výsledky ze závodu tedy nehledejte - neodjela se žádná rozjížďka, takže nejsou :-)

neděle 10h - hladina je jako zrcadlo a nic nenasvědčuje tomu, že by se dnes vyjelo na vodu. Padají první návrhy na uspořádání závodu v pádlování. Všichni doufají, že po poledni se aspoň jedna rozjížďka pojede.

sobota 13,40h - oběd byl dobrý, jenže vítr nikde... občas se objeví izolovaný "poryv", ale na závodění to není. Opťáci tedy závodí alespoň v zábavných hrách jako je skákání v pytli. Díky složitému způsobu organizace soutěže byly výsledky v průběhu soutěže nejasné.

sobota 10.53h - počasí je dnes krásné, leč bohužel bezvětrné. To tedy znamená, že z programu závodu se zatím uskutečnil pouze nástup závodníků, zakončený přáním zastupujícího hlavního rozhodčího Toma Formánka, že se snad vítr zvedne a budeme moci vyjet na vodu.
- přihlášeno je 32 závodníků ze 13 klubů, od Českého Těšína po Brno. Nejhojněji jsou zastoupeny Palkovice se 6 závodníky v těsném závěsu je domácí Olomouc (5) a Brno (4). Nejmladším účastníkem je David Bezděk z Brna (8 let), nejstarší 14 letí zkušení matadoři jsou přihlášeni hned čtyři - Martin Bitomský, Martin Rozsypal, Ondra Černý a Pavel Ircing.

 

Náhledy fotografií ze složky Moravský pohár 2005

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář